Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przedszkolaki życzyły policjantom dużo uśmiechów z okazji Światowego Dnia Uśmiechu

W Światowym Dniu Uśmiechu do Komendy Powiatowej Policji przyszły przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego w Piszu. Dzieci z grupy „Smerfy” zrobiły policjantom niespodziankę. Wręczyły funkcjonariuszom buźki z uśmiechami życząc funkcjonariuszom uśmiechów każdego dnia.

W piątek (7 października br.) policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Piszu spotkała niesamowita niespodzianka. Policyjną jednostkę odwiedziły przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego w Piszu. Dzieci z grupy „Smerfy” przyszły obchodząc Światowy Dzień Uśmiechu. Przedszkolaki wręczyły policjantom uśmiechnięte buźki życząc im uśmiechu każdego dnia. W zamian policjantka rozdała dzieciom odblaskowe opaski, aby zawsze były widoczne, czyli bezpieczne na drodze.

A teraz ciekawostka ...

Światowy Dzień Uśmiechu obchodzony jest od 1990 roku w pierwszy piątek października. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball. To autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „Smiles face” stworzonej w 1963 roku.

(asz)

  • Grupka przedszkolaków tirzymająca w ręku tabliczki z uśmiechami. Po prawej stoi kobieta- wychowawczyni. Po lewej, wśród dzieci, policjantka.
    Przedszkolaki odwiedziły policjantów w Światowy Dzień Uśmiechu
Powrót na górę strony