Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Koleżanki i koledzy z klasy Małgosi też zbierają dla niej nakrętki

Wszyscy zbieramy teraz nakrętki dla Małgosi Banach. VII edycję akcji „Nakręć się na pomaganie” jak zwykle koordynuje st. asp. Adam Trzonkowski. „Nakrętkowy mistrz świata”, czyli dzielnicowy z Białej Piskiej odwiedził koleżanki i kolegów z klasy Małgosi. Uczniowie, pod okiem wychowawczyni, bardzo aktywnie włączyli się w zbiórkę plastikowych korków dla chorej koleżanki.

Trwa VII edycja zbiórki nakrętek „Nakręć się na pomaganie”. Tym razem wszyscy zbieramy plastikowe korki dla 11-letniej Małgosi Banach z Wejsun. Akcja od początku nabrała dużego rozmachu.

Do zbiórki aktywnie włączyli się też uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Rucianem -Nidzie, do której uczęszczała Małgosia. W akcji biorą udział m.in. jej koleżanki i koledzy z klasy 5. Odwiedził ich „nakrętkowy mistrz świata”, czyli st. asp. Adam Trzonkowski koordynujący całe przedsięwzięcie.

Dzielnicowy podziękował wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej nr 2 w Rucianem – Nidzie za zaangażowanie i aktywny udział w zbiórce oraz motywował do dalszego rozkręcania akcji, bo chodzi o zebranie jak najwięcej plastikowych korków dla ich chorej koleżanki.

Przypomnijmy, że nakrętki wrzucamy do pojemników w kształcie serc oznaczonych wizerunkiem Małgosi. Zachęcamy wszystkich do udziału w naszej akcji !

(asz)

  • Szkoła i grupka uczniów ustawionych do zdjęcia. Niektórzy trzymają plakaty promujące zbiórkę nakrętek dla Małgosi. Przed nimi na pierwszym planie po lewej umundurowany policjant, a obok niego rozsypane nakrętki.
    st. asp. Adam Trzonkowski w Szkole Podstawowej nr 2 w Rucianem - Nidzie
Powrót na górę strony