Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jechała po kebaba mając ponad 3 promile

W Białej Piskiej kierująca pojazdem marki Audi uderzyła w zaparkowany pojazd, po czym odjechała z miejsca zdarzenia. Policjanci odnaleźli ją w miejscu zamieszkania. 26-letnia kobieta przyznała się do tego, że to ona jechała audi i po drodze uderzyła w inny samochód. Mając ponad 3 promile postanowiła pojechać po kebaba. Została zatrzymana w policyjnym areszcie. Czekają ją teraz poważne konsekwencje.

W niedzielę (25 września br.) po godz. 14.00 policjanci z Komisariatu Policji w Białej Piskiej otrzymali zgłoszenie o kolizji na terenie miasta. Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą, której pojazd został uszkodzony. Kobieta poinformowała, że w jej samochód marki Mercedes uderzyła kierująca samochodem marki Audi, która po krótkiej rozmowie, odjechała z miejsca zdarzenia. Zgłaszająca dodała, że od kierującej wyraźnie czuć było alkohol.

Policjanci sprawdzili teren miasta pod kątem zatrzymania opisanego audi do kontroli drogowej. Funkcjonariusze ustalili też do kogo należy ten pojazd. Pojechali więc do miejsca zamieszkania właścicielki, gdzie zastali kierującą audi. Była to 26-letnia mieszkanka Białej Piskiej. Kobieta znajdowała się pod wyraźnym działaniem alkoholu. Badanie jej stanu trzeźwości wykazało ponad 3 promile alkoholu w organizmie. 26-latka przyznała się, że to ona kierowała audi i spowodowała kolizję. Dodała, że jechała po kebaba. W tej sytuacji funkcjonariusze zatrzymali jej prawo jazdy.

Kierująca audi została zatrzymana w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia całej sprawy. Po zebraniu materiału dowodowego usłyszy zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania kolizji. Grozi jej kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

(asz)

Powrót na górę strony