Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nieprawidłowo zaparkowane auta na ulicy Mazurskiej w Piszu to potwierdzone zgłoszenie z KMZB

Policjanci potwierdzili zgłoszenia naniesione w ostatnim czasie na Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa odnośnie nieprawidłowo zaparkowanych samochodów na ul. Mazurskiej w Piszu. Podczas weryfikacji tej informacji, we wskazanym miejscu, stały trzy nieprawidłowo zaparkowane pojazdy. Funkcjonariusze przypominają, że wraz z modernizacją tej drogi zmieniło się jej oznakowanie, na co należy zwrócić uwagę. Obowiązujące tam po obu stronach znaki ,,zakaz zatrzymywania się” dotyczą także mieszkańców tej ulicy.

Jeśli konkretne zdarzenie wymaga natychmiastowej ingerencji i pomocy ze strony policji należy natychmiast dzwonić na numer alarmowy 112. Jeśli natomiast jest to lokalny problem, który nie wymaga szybkiej interwencji ze strony funkcjonariuszy, a jest dokuczliwy i wymaga rozwiązania, warto to zgłosić anonimowo korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

W ostatnim czasie, w ten właśnie sposób, pewien obywatel poinformował piską policję o problemie dotyczącym nieprawidłowo zaparkowanych samochodów na ul. Mazurskiej w Piszu, gdzie po obu stronach obowiązuje znak B-36 „zakaz zatrzymywania się”.

Weryfikując to zgłoszenie policjanci piskiej drogówki potwierdzili, że rzeczywiście po obu stronach tej ulicy zaparkowane były trzy samochody niezgodnie z obowiązującym tam oznakowaniem. Był to pojazd marki Peugeot, Mercedes i Volkswagen. Kierowcy tych aut nie tylko popełniają wykroczenie, ale także utrudniają ruch jadących tą drogą samochodów.

Policjanci przypominają, zwłaszcza mieszkańcom ul. Mazurskiej w Piszu, że wraz z modernizacją tej drogi zmieniło się też jej oznakowanie. Apelują, by stosować się do obowiązujących tam po obu stronach znaków B-36 ,,zakaz zatrzymywania się”.

(asz)

  • Oznakowany radiowóz na ulicy
    Policjanci podczas weryfikacji zgłoszenia KMZB na ul.Mazurskiej w Piszu
Powrót na górę strony