Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Maturzysto! Wstąp do Policji!

Za chwilę matura, a potem czas na decyzje po maturze! Policja czeka na absolwentów szkół średnich. Matura nie jest wymagana, choć otwiera dalsze perspektywy rozwoju zawodowego. Oferujemy: pracę pełną wyzwań, szkolenie od podstaw, atrakcyjne zarobki i na początek 26 dni urlopu. Nie zwlekaj ! Dołącz do Nas!

Maturzysto! Ukończyłeś szkołę średnią, a to jeden z podstawowych warunków, które musisz spełnić, by zostać policjantem. Matura nie jest wymagana, choć daje większe możliwości rozwoju zawodowego. Jeśli nie masz planów na przyszłość, zastanów się nad jedną opcją, która może dostarczyć Ci niezapomnianych doświadczeń – dołącz do Nas i zostań policjantem w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu!

Dlaczego to świetna opcja? Oto kilka powodów:

1. Szkolenie od podstaw:

Nie masz doświadczenia w pracy? Bez obaw! Jesteśmy gotowi wyszkolić Cię od podstaw. Wszystko, co potrzebujesz, to chęć do nauki.

2. Atrakcyjne zarobki:

Praca w Policji to nie tylko służba społeczna, to także szansa na atrakcyjne zarobki. Mamy elastyczny system wynagrodzeń, który docenia zaangażowanie. Do tego profity socjalne.

3. Na początek 26 dni urlopu:

W Policji rozumiemy, jak ważna jest równowaga między pracą a odpoczynkiem. Dlatego oferujemy aż 26 dni urlopu na start. Z czasem liczna dni urlopowych wzrasta do 35.

4. Wyzwania:

Policja to nie tylko praca – to styl życia pełen wyzwań i różnorodności. Codzienność w służbie jest zaskakująca i satysfakcjonująca.

5. Wspólnota i rozwój:

Dołączając do Policji, stajesz się częścią społeczności, która działa na rzecz bezpieczeństwa i porządku. Jednocześnie masz szansę na rozwój zawodowy i osobisty.

Jeśli zastanawiasz się nad swoją przyszłością i szukasz czegoś, co połączy pracę, przygody i nowe umiejętności, weź pod uwagę dołączenie do Nas. Wszystko, co potrzebujesz, to odwaga i gotowość na nowe wyzwania.

Podanie do służby możesz złożyć w piskiej komendzie. Jeszcze w tym roku masz szanse spełnić swoje marzenia i zostać policjantem w Komendzie Powiatowej Policji w Piszu.

Zapraszamy w nasze szeregi !!!

Więcej informacji o doborze do służby znajdziesz tu: https://praca.policja.pl/

(asz)


 

Powrót na górę strony