Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Jeden dzień i czterech poszukiwanych

Tylko jednego dnia policjanci w powiecie piskim piskim zatrzymali aż czterech poszukiwanych. To mężczyźni w wieku od 21 do 44 lat ukrywający się przed organami ścigania. Spośród nich najdłużej w zakładzie karnym będzie przebywał 27-latek, który ma zasądzoną karę w wymiarze 82 dni pozbawienia wolności za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości.

We wtorek (19 września br.) policjanci w powiecie piskim zatrzymali aż czterech poszukiwanych mężczyzn, którzy ukrywali się przed organami ścigania. Pierwszy z nich to 44-letni mieszkaniec gminy Pisz. Był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 15 dni za popełnienie wykroczenia kradzieży.

Drugi z zatrzymanych mężczyzn to 21-latek z Rucianego- Nidy, który ukrywał się przed organami ścigania mając zasądzoną karę 50 dni pozbawienia wolności za popełnienie przestępstwa narkotykowego. Kolejny poszukiwany to 27-letni mieszkaniec piskiej gminy. Za popełnienie przestępstwa kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości został skazany na karę 82 dni pozbawienia wolności.

Czwartym poszukiwanym był 40-latek z Pisza, którego funkcjonariusze zatrzymali minionej nocy. Ten mężczyzna także był poszukiwany, ale jedynie do ustalenia miejsca pobytu. Oznacza to, że po podpisaniu stosownego oświadczenia został zwolniony. Pozostali trzej trafili do policyjnego aresztu, skąd przewiezieni zostaną do zakładu karnego.

(asz)


 

Powrót na górę strony