Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zapraszamy do udziału w akcji „Rozbierzmy wspólnie choinkę”

Piscy policjanci zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w akcji „Rozbierzmy wspólnie choinkę” . Już w najbliższy poniedziałek 7 stycznia br. o godz. 11.00 przed Komendą Powiatową Policji w Piszu przy ul. Armii Krajowej 1 będziemy rozbierać choinkę ubraną w odblaski. Każdy, kto przyjdzie nam pomóc otrzyma element odblaskowy. Akcja zorganizowana została wspólnie z „Gazetą Piską” i Nadleśnictwem Pisz. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Po świętach przyszedł czas na rozebranie choinki. Stąd piscy policjanci, wspólnie z „Gazetą Piską” i Nadleśnictwem Pisz, zapraszają wszystkich mieszkańców w najbliższy poniedziałek 7 stycznia br. o godz. 11.00 przed Komendę Powiatową Policji w Piszu przy ul. Armii Krajowej 1.

Wspólnie będziemy rozbierać choinkę ubraną w elementy odblaskowe. Każdy, kto tego dnia przyjdzie nam pomóc otrzyma bezpłatny odblask. Bardzo zależy nam na tym, by zgodnie z obowiązującymi przepisami, każdy pieszy poruszający się po naszych drogach po zmierzchu poza obszarem zabudowanym posiadał element odblaskowy, a tym samym był widoczny i bezpieczny.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji „Rozbierzmy wspólnie choinkę”.