Komenda Powiatowa Policji w Piszu


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komisariat Policji w Białej Piskiej

 2. Kierownictwo

 3. Od ponad 20 lat znęcał się nad rodziną, a w szafie przechowywał broń i amunicję

  Policjanci zatrzymali 54-letniego mieszkańca Orzysza podejrzanego o psychiczne znęcanie się nad rodziną. W trakcie wykonywanych czynności w jego mieszkaniu i na posesji funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 7 sztuk różnego rodzaju broni i blisko 250 sztuk amunicji. Mężczyzna usłyszał zarzut znęcania. Został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za znęcanie się nad rodziną grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 4. Komisariat Policji w Orzyszu

 5. W liście podziękowała policjantom za profesjonalne i skuteczne działanie

  Już następnego dnia po zgłoszeniu przestępstwa piscy kryminalni odzyskali skradziony telefon. Do zdarzenia doszło w jednym z miejscowych marketów. Sprawcą kradzieży okazał się 60-letni mieszkaniec Pisza. Mężczyzna usłyszał zarzut. Policjanci odzyskali telefon i przekazali go właścicielce. W podziękowaniu za skuteczne działanie piscy kryminalni otrzymali od pokrzywdzonej list gratulacyjny.

 6. Osoby poszukiwane

 7. Piscy kryminalni odkryli w lesie plantację marihuany. Niektóre krzaki miały ponad 3 metry wysokości

  Kryminalni z Pisza znaleźli w lesie plantację konopii indyjskich. W sumie policjanci zabezpieczyli 25 krzaków oraz ponad 3 kg roślin, które były już ścięte. Wiele z tych okazów miało ponad 3 m wysokości. Teraz śledczy przeprowadzą postępowanie, które wyjaśni, do kogo one należą.

 8. Wydziały

 9. Komisariat Policji w Rucianem Nidzie

 10. KOMENDA POWIATOWA POLICJI W PISZU