Komenda Powiatowa Policji w Piszu


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Wystawa „Policja Państwowa 1919-1939” do obejrzenia w Piszu

  Chcąc uczcić 100 rocznicę powołania Policji Państwowej, Komendant Powiatowy Policji w Piszu oraz Burmistrz Pisza zorganizowali wystawę pn .„Policja Państwowa 1919-1939”. Ma ona przybliżyć mieszkańcom kawałek historii tej formacji. Uroczysta inauguracja odbyła się w Urzędzie Miejskim w Piszu z udziałem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie. Wykład do wystawy wygłosił przedstawiciel Delegatury IPN w Olsztynie. Wszystkich mieszkańców zapraszamy do obejrzenia tej wystawy. Można ją zobaczyć

 2. Srebrny medal w zawodach strzeleckich dla reprezentacji piskiej Policji

  Reprezentacja Komendy Powiatowej Policji w Piszu uczestniczyła w zawodach strzeleckich zorganizowanych przez Stowarzyszenie Zawisza w Orzyszu. Zawody odbyły się z okazji obchodów Święta Niepodległości. Drużyna piskiej Policji zajęła zaszczytne drugie miejsce.

 3. Komisariat Policji w Białej Piskiej

 4. Kierownictwo

 5. Komisariat Policji w Orzyszu

 6. Porozumienie o współpracy ze szkołą mundurową podpisane

  Komendant Powiatowy Policji w Piszu podpisał porozumienie o współpracy z Dyrektorem Liceum Ogólnokształcącego w Piszu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku. Dokument ten zakłada podejmowanie wspólnych działań na rzecz bezpieczeństwa oraz wychowania patriotycznego młodzieży ze szczególnym uwzględnieniem umacniania etosu oraz kultywowania chlubnych tradycji Policji.

 7. Prawa ofiar przestępstw

 8. Trwa akcja „Nakręć się na pomaganie” . Dzielnicowy zebrał już 2 tony nakrętek dla Poli, a to dopiero początek

  Za nami pierwszy miesiąc IV edycji zbiórki nakrętek organizowanej przez dzielnicowego z Komisariatu Policji w Białej Piskiej – asp. Adama Trzonkowskiego. Po raz drugi zbiera nakrętki od butelek z myślą o chorej Poli Zielińskiej z Pisza. Tylko w trakcie pierwszego miesiąca udało się już zebrać około 2 ton nakrętek, a to dopiero początek. „Nakręć się na pomaganie” i TY.

 9. Przekaż 1% podatku dla Poli

  Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej, mł. asp. Adam Trzonkowski zachęca wszystkich do przekazywania 1% podatku na leczenie i rehabilitację 10-miesięcznej Poli z Pisza. U dziewczynki zdiagnozowano obustronny niedosłuch zmysłowo- nerwowy. Potrzebne jest wsparcie finansowe, aby Pola mogła kiedykolwiek usłyszeć głos mamy i taty. W dalszym ciągu trwa także akcja zbierania nakrętek dla dziewczynki. Wspólnie pomóżmy Poli i „Nakręćmy się na pomaganie”.

 10. Wydziały