Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Piscy policjanci włączyli się w kampanię „Szlachetnej Paczki”

Policjanci i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Piszu włączyli się w ogólnopolską kampanię „Szlachetna Paczka”. Przygotowali paczki dla potrzebującej rodziny z Pisza. Funkcjonariusze odwiedzili te osoby i osobiście przekazali im przygotowane prezenty. Nie obyło się bez wzruszeń i podziękowań.

Funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej Policji w Piszu włączyli się w ogólnopolską kampanię „Szlachetna Paczka”. Bardzo chętnie uczestniczyli w zbiórce rzeczy odpowiadających indywidualnym potrzebom konkretnej rodziny, która znalazła się w trudnej sytuacji życiowej z przyczyn od siebie niezależnych.

Ponad 15 paczek trafiło do 81-letniej kobiety i jej 56-letniej córki. Starsza pani jest niepełnosprawna. Wymaga całodobowej opieki, którą zapewnia jej córka.

W piątkowy poranek rodzinę tą odwiedzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Piszu, którzy wnieśli do mieszkania mnóstwo paczek. Wśród przekazanych przedmiotów była żywność, środki czystości, odzież, buty oraz wymarzona przez rodzinę kuchenka mikrofalowa. Starsza pani marzyła o misiu. To marzenie również udało się spełnić.

Pozdrowienia i najserdeczniejsze świąteczne życzenia od wszystkich policjantów i pracowników piskiej komendy przekazał paniom osobiście Komendant Powiatowy Policji w Piszu, mł. insp. Radosław Drach.

Przekazując „Szlachetną Paczkę” nie obyło się bez wzruszeń i gorących podziękowań ze strony obu pań oraz opiekunki tej rodziny.


 

Ładowanie odtwarzacza...