Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dwie osoby poszkodowane w wypadku na trasie Pisz- Jeże

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na trasie Pisz-Jeże, gdzie do rowu zjechał pojazd marki Mercedes Benz. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący tym autem najprawdopodobniej najechał na pobocze. Stracił panowanie nad pojazdem i ostatecznie zjechał do przydrożnego rowu. Kierowca i pasażer mercedesa trafili do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

W czwartek (27 września br.) przed godz. 14. 00 na drodze krajowej nr 63 między Piszem a Jeżami doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego pojazdu.

Na wysokości miejscowości Borki patrol zastał przewrócony w rowie pojazd marki Mercedes Benz, którym kierował 61-letni mieszkaniec Warszawy. Obok leżała przyczepa ciężarowa, na której przewożona była łódź.

Jak ustalili funkcjonariusze kierujący mercedesem jechał od strony Pisza w kierunku miejscowości Jeże. W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi, najprawdopodobniej najechał na pobocze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. W zdarzeniu ucierpiał kierowca oraz pasażer. Obu mężczyzn przewieziono do szpitala. 61-letni kierujący był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

  • Wypadek na trasie Pisz-Jeże
  • Wypadek na trasie Pisz-Jeże
  • Wypadek na trasie Pisz-Jeże