Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł w ręce kryminalnych mając przy sobie narkotyki

Piscy kryminalni zatrzymali 22-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o posiadanie narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli i zabezpieczyli 60 tabletek extasy, marihuanę i amfetaminę. Do tego prawie 4 000 złotych, wagę elektroniczną i czyste woreczki strunowe. 22-latek został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności. areszcie.

Piscy śledczy ustalili, że 22-letni mieszkaniec Pisza może posiadać substancje odurzające. Postanowili to sprawdzić.

Kryminalni spotkali tego mężczyznę na klatce schodowej bloku, w którym mieszkał. Na widok funkcjonariuszy 22-latek wyraźnie zaniepokoił się wyrzucając za siebie dwa woreczki strunowe. Jak się okazało w jednym z nich była substancja koloru białego, w drugim susz roślinny. Wstępne badanie testerem wykazało, że w woreczkach była amfetamina i marihuana.

W tej sytuacji kryminalni postanowili przeszukać mieszkanie 22-latka. W pokoju na komodzie śledczy znaleźli woreczek strunowy, a w nim kulę białego proszku. W szufladzie ukryte były narkotyki w postaci proszku krystalicznego, suszu roślinnego oraz tabletek extazy.

W sumie policjanci zabezpieczyli 60 tabletek extazy, marihuanę i amfetaminę. Do tego wagę elektroniczną, telefon, czyste woreczki strunowe oraz gotówkę w wysokości ponad 4000 złotych.

Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy w policyjnym areszcie. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za wprowadzanie do obrotu środków odurzających grozi mu kara nawet 8 lat pozbawienia wolności.

  • Zabezpieczone tabletki extazy
  • Zabezpieczone tabletki extazy
  • Zabezpieczona gotówka