Policjanci odwiedzili dzieci w piskim szpitalu - Aktualności - Komenda Powiatowa Policji w Piszu

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odwiedzili dzieci w piskim szpitalu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piszu kolejny już raz odwiedzili dzieci przebywające na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Piszu. Funkcjonariusze zawieźli najmłodszym zabawki, wręczali opaski odblaskowe oraz słodkości. Dzieci najwyraźniej były zaskoczone, ale i bardzo zadowolone z wizyty policjantów. Największym podziękowaniem ze strony maluchów był uśmiech na ich twarzach.

Zbliżające się święta to doskonały czas, aby pamiętać o innych. Z takiego założenia wyszli piscy policjanci. Ogłosili wśród funkcjonariuszy i pracowników cywilnych zbiórkę zabawek dla dzieci przebywających na Oddziale Dziecięcym Szpitala Powiatowego w Piszu. Odzew był bardzo duży. Przyniesiono mnóstwo pluszaków, książek oraz gier i puzzli dla najmłodszych.

Wszystkie te prezenty funkcjonariusze zawieźli radiowozem do szpitala. Wśród przedstawicieli, którzy odwiedzili chore maluchy był Komendant Powiatowy Policji w Piszu- mł. insp. Radosław Drach, dzielnicowi- st. asp. Piotr Jabłoński i st. asp. Arkadiusz Szydlik oraz oficer prasowy-kom. Anna Szypczyńska.

Dzieci nie kryły swojego zaskoczenia, kiedy zauważyły policjantów na oddziale. Buzie uśmiechnęły się im jeszcze bardziej, kiedy zobaczyli ile zabawek przywieźli im funkcjonariusze. Dla każdego znalazło się coś miłego. Dzieci starsze dostały od dzielnicowych również opaski odblaskowe, aby po wyjściu ze szpitala były bezpieczne na drodze. Wszystkie maluchy otrzymały także słodkości.

W trakcie wizyty dzieci miały możliwość przymierzenia policyjnej czapki oraz zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z funkcjonariuszami. Starsze zainteresowane były także wyposażeniem, jakie mieli przy sobie dzielnicowi, a szczególnie kajdankami.

Policjanci byli bardzo zadowoleni, że tak małym gestem, dzieci choć na chwilę zapomniały o swojej chorobie. Największym podziękowaniem dla funkcjonariuszy ze strony maluchów był uśmiech na ich twarzyczkach.

Ładowanie odtwarzacza...