Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przekroczył prędkość o 68 km/h w obszarze zabudowanym. Stracił prawo jazdy

Kierujący pojazdem marki BMW stracił prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Tym razem policjanci zatrzymali uprawnienia 38-letniemu mężczyźnie. Kierujący BMW w miejscowości Jeże jechał z prędkością 118 km/h przy ograniczeniu do 50 km/h.

W środę (12 lipca br.) tuż po godz. 7.00 policjanci piskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej w miejscowości Jeże, gm. Pisz, pojazd marki BMW. Kierujący tym autem jechał z prędkością 118 km/h przy ograniczeniu prędkości na terenie tej miejscowości do 50 km/h. Oznacza to, że w rażący sposób przekroczył dopuszczalną prędkością w obszarze zabudowanym.

W trakcie kontroli funkcjonariusze ustalili, że kierowcą BMW jest 38-letni mieszkaniec Pisza. Za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym mężczyzna ukarany został przez policjantów mandatem karnym w wysokości 400 zł oraz 10 punktami karnym. Funkcjonariusze drogówki zatrzymali kierującemu także prawo jazdy.

Od początku tego roku policjanci drogówki zatrzymali na drogach powiatu piskiego już 23 kierowców, którzy w rażący sposób przekroczyli dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym, a tym samym zatrzymane im zostało prawo jazdy.