Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Funkcjonariusze z powiatu piskiego grali, aby pomóc dzieciom. Kibicowała im drużyna policyjnych czirliderek

Policjanci powiatu piskiego już po raz drugi wzięli udział w Meczu Charytatywnym Służb Mundurowych, który odbył się w Piszu. W trakcie turnieju zbierano fundusze na zakup okularów dla dzieci Walka między drużynami była zacięta. Ostatecznie funkcjonariusze zajęli wysokie II miejsce. Kibicowała im drużyna małych czirliderek w policyjnych koszulkach. Na szczytny cel udało się zebrać ponad 2300 zł.

W sobotę o  godzinie 18:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Piszu odbył się mecz charytatywny piłki nożnej służb mundurowych. Organizatorem tej imprezy był ks. Krzysztof Plak z parafii p.w. św. Józefa w Piszu oraz Polski Związek Niewidomych w Piszu. Na turnieju nie zabrakło przedstawicieli lokalnych władz oraz Komendanta Powiatowego Policji w Piszu oraz jego zastępcy, którzy kibicowali drużynie piskich policjantów. W turnieju walczyli między sobą: policjanci, leśnicy, strażacy, księża oraz radni. Podczas rozgrywek zbierane były fundusze na okulary dla dzieci z naszego powiatu.

Piscy policjanci  podczas meczu dali z siebie wszystko. W meczu finałowym zagrali z leśnikami. Walka była bardzo wyrównana. O wygranej zadecydowały dopiero rzuty karne.  Mecz o pierwsze miejsce wygrali leśnicy. Tym samym policjanci powiatu  piskiego zajęli  zaszczytne II miejsce. Naszą drużynę dzielnie dopingowały do samego końca czirliderki w   w składzie:  Agatka, Ania, Weronika, Gabrysia, Dominika, Marcysia, Julka, Ola, Weronika oraz najmłodsza czirliderka Alicja. Dziewczynki, wieku od 3 do 12 lat, ubrane były w policyjne granatowe koszulki. To właśnie córki policjantów, pracowników cywilnych oraz ich koleżanki,  zagrzewały drużynę do walki wymachując białymi pomponami.  

Celem imprezy było oczywiście wygranie turnieju, ale także dobra zabawa, a przede wszystkim pomoc potrzebującym i mającym problemy ze wzrokiem dzieciom.

  • Policjanci i ich czirliderki
  • Policjanci podczas meczu
  • Policyjne czirliderki
  • Policyjne pierniczki
  • Drużyna policjantów i leśników