Komenda Powiatowa Policji w Piszu


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Zamierzali ukraść cielaka, ale … samochód odmówił im posłuszeństwa

  Piscy kryminalni wyjaśnili sprawę usiłowania kradzieży cielaka z gospodarstwa rolnego na terenie gminy. Jak się okazało dwóch mężczyzn w wieku 32 i 36 lat wieczorem wyprowadziło zwierzę z obory. Przywiązali je do bramy, a sami poszli po samochód. Był mroźny wieczór, więc auto nie odpaliło. Sprawcy nie wrócili po cielaka, bo zobaczyli, że na miejscu pracują już policjanci. Obaj mężczyźni usłyszeli zarzut usiłowania kradzieży. Grozi im kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

 2. Kierownictwo

 3. Komisariat Policji w Orzyszu

 4. Młodzi adepci z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie zdobywali doświadczenie pod okiem piskich policjantów

  We wtorek na terenie powiatu piskiego można było zauważyć zwiększoną liczbę policyjnych patroli. O bezpieczeństwo mieszkańców dbali miejscowi funkcjonariusze oraz słuchacze z Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, którzy po raz kolejny zdobywali doświadczenie pod okiem starszych kolegów. Tym razem policjanci zwracali szczególną uwagę na przypadki zakłócania porządku publicznego i niszczenia mienia zwłaszcza na osiedlach.

 5. Komisariat Policji w Białej Piskiej

 6. Komisariat Policji w Rucianem Nidzie

 7. Potrącenie pieszej w centrum Pisza

  Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło na Placu Daszyńskiego w Piszu. 82-letnia kobieta potrącona została przez cofający pojazd marki VW Touran. Pieszą z obrażeniami przewieziono do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

 8. Wydziały

 9. Już po miesiącu stracił prawo za jazdę w stanie nietrzeźwości

  Policjanci piskiej prewencji zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Hyundai. Za kierownicą siedział 22-letni mieszkaniec piskiej gminy. Mężczyzna miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało prawo jazdy posiadał od miesiąca. Funkcjonariusze zatrzymali mu uprawnienia do kierowania. Kilka godzin później funkcjonariusze z Rucianego – Nidy zatrzymali kierującego samochodem marki Citroen, który znajdował się pod działaniem amfetaminy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środków odurzających grozi kara nawet 2 lat pozbawienia wolności.

 10. DZIELNICOWI KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W PISZU