Komenda Powiatowa Policji w Piszu

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. Komisariat Policji w Orzyszu

 2. Komisariat Policji w Białej Piskiej

 3. W wypadku zginął 32-letni mężczyzna

  Policjanci, pod nadzorem prokuratora, wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło na trasie Drygały – Pogorzel Wielka. W wypadku zginął kierowca pojazdu marki Volkswagen Polo. To 32-letni mieszkaniec Białej Piskiej.

 4. Piscy policjanci otrzymali trzy nowe radiowozy

  Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Piszu otrzymali trzy nowe radiowozy. To dwa oznakowane pojazdy marki Opel Mokka i nieoznakowany citroen C3. Samochody o łącznej wartości ponad 200 tysięcy złotych zostały zakupione z pieniędzy przekazanych przez Zarząd Powiatu Piskiego, Gminę Pisz oraz ze środków Komendy Głównej Policji.

 5. Kierownictwo

 6. Dzielnicowi zostali docenieni przez swoich mieszkańców

  „Dzielnicowy bliżej nas” to hasło, które obecnie przyświeca pracy dzielnicowych. To policjant „pierwszego kontaktu”, który powinien być znany mieszkańcom w swoim rejonie, pomagać ludziom, budzić ich zaufanie i cieszyć się poważaniem. Docenili to mieszkańcy oddając swoje głosy w w plebiscycie na „Najpopularniejszego dzielnicowego powiatu piskiego”. Tym samym wyróżnieni dzielnicowi otrzymali gratulacje ze strony redaktora naczelnego „Gazety Piskiej” oraz Komendanta Powiatowego Policji w Piszu.

 7. DZIELNICOWI KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W PISZU

 8. Nie nudź się w ferie ! Weź udział w konkursie plastycznym pn. „Stok nie jest dla bałwanów”

  Już 22 stycznia rozpoczynają się ferie zimowe w naszym województwie. Ale już dzisiaj rusza konkurs plastyczny pn. „Stok nie jest dla bałwanów” będący częścią ogólnopolskiej kampanii „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”. Konkurs adresowany jest do uczniów w wieku do lat 16. Polega on na zilustrowaniu Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. A zatem nie nudź się w ferie tylko weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody.

 9. Komenda Powiatowa Policji w Piszu

 10. Kolejnych dwóch kierowców pod działaniem narkotyków zatrzymanych przez policyjny patrol

  Policjanci z Komisariatu Policji w Rucianem -Nidzie zatrzymali kolejnych dwóch kierowców podejrzanych o prowadzenie pojazdu pod działaniem narkotyków. Pierwszy z nich to 22 -letni mieszkaniec gminy Ruciane – Nida, który kierował samochodem marki Audi. Jechał z trzema kolegami. W pojeździe policjanci znaleźli amfetaminę i konopie indyjskie. Drugi kierujący jechał pojazdem marki Honda Civic będąc pod działaniem marihuany. W jego aucie funkcjonariusze również znaleźli narkotyki. Wszystkie te osoby zostały zatrzymane w policyjnym areszcie do czasu wyjaśnienia sprawy.