Komenda Powiatowa Policji w Piszu

Komunikaty


Aktualności

Ważne skróty

Ostatnio czytane

 1. „Dzielnicowy bliżej nas” konferencja w Piszu połączona z rozstrzygnięciem plebiscytu na "Najpopularniejszego Dzielnicowego Powiatu Piskiego"

  Policjanci z Warmii i Mazur wzięli udział w konferencji „Dzielnicowy Bliżej Nas” w Piszu, gdzie wspólnie parlamentarzystami z regionu, Wojewodą Warmińsko-Mazurskim, przedstawicielami Komendy Głównej Policji i samorządowcami rozmawiali na temat m.in. schematu działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa i roli dzielnicowego w kształtowaniu poczucia bezpieczeństwa w lokalnych środowiskach. Spotkanie jest elementem cyklu debat społecznych „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ”.

 2. Komisariat Policji w Orzyszu

 3. Kierownictwo

 4. Komenda Powiatowa Policji w Piiszu

 5. Komisariat Policji w Białej Piskiej

 6. Wydziały

 7. Komisariat Policji w Rucianem Nidzie

 8. Groźne zdarzenie drogowe w Babrostach

  Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Babrosty. Wyglądało to na poważny wypadek z udziałem dwóch aut osobowych, gdzie w jednym podróżowało dwoje dzieci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Seat Cordoba najwyraźniej wymusił pierwszeństwo przejazdu dla jadącego prawidłowo pojazdu marki Fiat Punto. W ten sposób doszło do zderzenia obu aut. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

 9. DZIELNICOWI KOMENDY POWIATOWEJ POLICJI W PISZU

 10. Zatrzymanych 7 dowodów rejestracyjnych w trakcie działań „Truck & Bus”

  Policjanci piskiej drogówki przeprowadzili, na drogach naszego powiatu, działania pod nazwą „Truck & bus”. Ich celem jest ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości podczas wykonywania przewozu drogowego osób oraz kontrola stanu technicznego autobusów. Blisko 40 skontrolowanych pojazdów, 13 mandatów i 7 zatrzymanych dowodów rejestracyjnych to efekt wczorajszych działań funkcjonariuszy.